Laptop do biura – Lenovo ThinkBook 15

Lenovo ThinkBook 15 to notebook przeznaczony dla małych firm (więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k4659,laptopy-lenovo-ibm-thinkbook-thinkbook-15.html), zaliczając się tym samym do kategorii laptopów biznesowych. Wyposażony w optymalne podzespoły pozwala na komfortową pracę z aplikacjami biurowymi, takimi jak Office. 

Lenovo ThinkBook 15 – biurowy notebook dla firm

Lenovo ThinkBook 15 to notebook przeznaczony dla małych firmZa sprawą swoich podzespołów, Lenovo ThinkBook 15 stanowi ciekawą opcję dla osób poszukujących rozwiązania, które pozwala na sprawne wykonywanie pracy biurowej. Wyposażony w matrycę Full HD laptop cechuje się dobrymi kątami widzenia, które zadowolą większość użytkowników potrzebujących laptopa do wykonywania codziennych obowiązków biurowych.

Za sprawą wykonanej z metalu górnej pokrywy urządzenie sprawia wrażenie solidnego, a jego waga wynosi 1,8 kg. Choć nie jest to urządzenie najlżejsze, to zamyka się w zadowalających granicach. Jeśli o estetykę chodzi, Lenovo ThinkBook 15 bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach, pozostając jednak zgodnym z definicją nowoczesnego notebooka.

Lenovo ThinkBook 15 – specyfikacja

Producent wyposażył ThinkBooka 15 w podzespoły, które zapewnią użytkownikom komfort pracy w przypadku podstawowych oraz nieco bardziej wymagających zadań typowych dla pracy biurowej. Bez problemu możemy tworzyć i edytować dokumenty tekstowy oraz arkusze, a także obsługiwać wyszukiwarkę internetową z wieloma otwartymi w jednym czasie kartami. Lenovo ThinkBook 15 pod obudową skrywa procesor (w zależności od konfiguracji) Intel Core i6 hexa 10. generacji oraz obsługuje do 24 GB pamięci RAM.

Ponadto urządzenie jest wyposażone w czytnik linii papilarnych, co stanowi standard w przypadku urządzeń przeznaczonych do pracy biurowej czy biznesowej. Co warto podkreślić,  ThinkBook 15 posiada żywotną baterię, dzięki której możemy pracować w podróży.

Główne zalety Lenovo ThinkBook 15:

  • przyjemny design
  • optymalna moc dla prac biurowych
  • długi czas pracy na baterii.

Notebook skierowany jest głównie do klientów poszukujących solidnego urządzenia, które zapewnia komfortową pracę przy obsłudze aplikacji biurowych. Lenovo ThinkBook 15 wykorzystać można jako podstawowe narzędzie pracy w małych i średnich firmach.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Comments are closed.