ThinkBook 15: laptop opracowany z myślą o skuteczności

Lenovo ThinkBook 15 to wysoce schludny notebook, którego pełny potencjał można odkryć w wyzywających, wielozadaniowych procesach. Ekran o średnich rozmiarach – 15,6 cala – sprawia, że urządzenie nadaje się do użytku zarówno w podróży, jak i stacjonarnie przy biurku. Nie brakuje tutaj udogodnień - mamy do dyspozycji aż 3 TB przestrzeni dyskowej, aż 5 portów USB i klawisze dostępu do Skype dla firm. Przeczytaj poniższy tekst, aby jeszcze bliżej poznać ten wyjątkowy model na rok 2020.

Lenovo ThinkBook 15 dla gotowych stawiać wyzwania codzienności

Lenovo ThinkBook 15 to wysoce schludny notebook, którego pełny potencjał można odkryć w wyzywających, wielozadaniowych procesachPrzedstawiony notebook Lenovo posiada zbiór zalet, o których grzechem byłoby nie wspomnieć. Na pierwszym planie widoczny jest dobrze odwzorowujący kolory ekran IPS w rozdzielczości Full HD. Zaraz pod nim widoczna jest klawiatura w pełnym wymiarze – z opcjonalnym podświetleniem. Poniżej – do obsługi kursora myszki – jednoczęściowy panel dotykowy.

Kryjący się pod powłoką stylu procesor Intel Core z serii Comet Lake daje o sobie znać w postaci niepowtarzalnej wydajności. Oferowane jednostki wraz z mocnym układem graficznym – Intel UHD Graphics i pamięcią RAM (do 24 GB) DDR4 całkowicie zmieniają doświadczenie płynące z obsługi wymagających aplikacji. Te musimy gdzieś zmieścić, dlatego do naszej dyspozycji są dwa sloty dyskowe – 1. HDD 2 TB, 2. SSD 1 TB. Producent za dopłatą proponuje rozszerzenie o pamięć Intel Optane M15 16GB.

Po bokach mineralnoszarej obudowy schludnie schowane są porty – w niemałej liczbie. Znajdziemy uniwersalny port USB 3.1 Gen 2 typu C, USB 3.1 Gen 1 typu C, USB 3.1 Gen 1 typu A, USB 3.1 Gen 1 typu A oraz USB 2.0 typu A. Ponadto – standardowo gniazda na: słuchawki, mikrofon, zasilanie, HDMI, RJ-45, a także czytnik kart 4 w 1. Otrzymujemy 12 godzin czasu działania na baterii 57 Wh i 9 godzin na baterii 45 Wh. W obu wariantach wspierana jest technologia Rapid Charge (potrzebny adapter).

Lenovo ThinkBook 15 cenę ma w granicach 3000 – 4000 zł (www.kuzniewski.pl). To niewiele patrząc na to, jak wiele mogą zaoferować te urządzenia.

Business obraz autorstwa katemangostar - www.freepik.com
Comments are closed.