HP ProBook 450

HP ProBook 450 to jeden z ciekawszych dostępnych na polskim rynku komputerów przenośnych do zadań biurowych oraz biznesowych. Model ProBook 450 jest wyposażony w nowoczesny procesor Intel Core i5 6200U z serii procesów Intel Skylake (specyfikacja procesora: http://ark.intel.com/pl/products/88193/Intel-Core-i5-6200U-Processor-3M-Cache-up-to-2_80-GHz). Wydajny, dwurdzeniowy procesor wykazuje częstotliwość taktowania rdzeni kształtującą się na poziomie 2300 MHz, pamięć cache o wielkości 3072 KB. Przy ustawieniu procesora w wersji turbo częstotliwość taktowania rdzenia dochodzi do 2800 MHz.

HP ProBook 450 to jeden z ciekawszych dostępnych na polskim rynku komputerów przenośnych do zadań biurowych oraz biznesowych

fot. kuzniewski.pl

Wersja podstawowa posiada 4 GB pamięci RAM w standardzie DDE4, jednak istnieje możliwość zwiększenia jej aż 16 GB((jest to jeden z najlepszych wyników wśród laptopów tej klasy). Układ graficzny Intel HD Graphics 520 jest na tyle wydajny, że użytkownik może nie tylko z powodzeniem wykorzystywac komputer do wszekiego rodzaju prac biurowych, ale również odtwarzać na nim filmy a nawet niektóre gry. Jednym z większych atutów modelu jest niewątpliwie ekran Full HD o przekątnej 15,6 cali, rozdzielczości 1366 x 768 i wysokiej jakości, wytrzymałej matowej matrycy. Uwagę zwraca również pojemność dysku twardego: w wersji bazowej jest aż 1000 GB, dzięki czemu przechowywanie na komputerze nawet bardzo dużej ilości danych nie przedstawia problemu. Laptop cechuje się również się również wysoką fukcjonalnością, którą zapewniają 4 wejścia USB(część z nich obsługuje nowoczesny standard USB 3.0) a także wejście HDMI, dzięki czemu możliwe jest podłączenie komputera do wysokiej jakości zewnętrznego monitora.

Dla kogo?

HP ProBook 450 to typowy, wydajny, solidny i odporny na uszkodzenia komputer przenośny do zastosowań biurowych oraz biznesowych (o czym również tutaj: http://www.kuzniewski.pl/k1338,laptopy-hp-probook-probook-450.html). Zarówno duża pojemnośc pamięci RAM(od 4 GB w wersji podstawowej do 16 GB), jak i nowoczesny procesor oraz funkcjonalny i pojemny dysk twardy zapewniają bardzo wysoką wydajność przy wszelkiego rodzaju pracach biurowych (użytkownik może bez problemów pracować nawet na kilku wymagających aplikacjach jednocześnie). Jednocześnie, dzięki dobrym osiągom model ProBook 450 z powodzeniem znajdzie zastosowanie również przy podstawowych zadaniach multimedialnych. Cena laptopa w bazowej konfiguracji wynosi około 3200 złotych.

Comments are closed.