HP ProBook 440 G7

Laptop HP ProBook 440 G7 to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje sprzętu najwyższej jakości, który nigdy go nie zawiedzie. Jest to już siódma generacja ponadczasowych i niezawodnych komputerów, które stworzone zostały z myślą o małych i średnich firmach. Warto przyjrzeć się największym atutom tego modelu, aby mieć pewność, że doskonale sprawdzi się on w swojej roli.

Dlaczego warto wybrać HP ProBook 440 G7?

Laptop HP ProBook 440 G7 to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje sprzętu najwyższej jakości, który nigdy go nie zawiedzie

Funkcjonalność tego modelu nie ma granic! Warto zwrócić uwagę, zarówno na jego aspekt zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Jego obudowa wykonana została z trwałych, ale jednocześnie lekkich materiałów. Co to oznacza dla użytkownika? Tyle że laptop jest doskonale wytrzymały i przetrwa, zarówno upadki z niskich wysokości, jak i lekkie uderzenia, ale z drugiej strony jest lekki i w sam raz do tego, aby zabrać go ze sobą w podróż lub do pracy w kawiarni czy restauracji.

Dużym plusem tego laptopa jest także jego bateria, czyli wytrzymałość. Wystarczy naładować go do pełna, aby bez żadnych przeszkód móc pracować na nim przez praktycznie cały dzień. Jest to ogromny plus dla osób, które dużo podróżują lub pracują poza domem i nie zawsze mają możliwość podłączenia laptopa do prądu.

Istotnym szczegółem jest także wykorzystany procesor. Procesor Intel Core 10 sprawia, że model ten działa na najwyższych obrotach i nie zacina się nawet, wtedy gdy wykonuje się wiele zadań jednocześnie. Właśnie dlatego zaznaczyć trzeba, że HP ProBook 440 G7 powstał głównie z myślą o osobach zabieganych, które potrzebują sprzętu na najwyższym poziomie (https://www.kuzniewski.pl/k4703,laptopy-hp-probook-probook-440-probook-440-g7.html).

W tej generacji pojawiła się także lepsza klawiatura oraz gładzik. Co to oznacza? Klawiatura jest większa, dzięki czemu łatwiej można na niej pisać i dzieje się to o wiele szybciej. Do tego dochodzi powiększony gładzik, który z powodzeniem zastępuje myszkę. Jest to szczególnie praktyczne w sytuacjach pracy poza domem, gdy zabiera się ze sobą jak najmniej różnego rodzaju sprzętu.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Comments are closed.