Dell Latitude 3580 – 15-calowy notebook

Dell Latitude 3580 jest to notebook, który posiada przekątną ekranu mierzącą 15 cali. Warto wiedzieć, że posiada on różne zabezpieczenia i to z najwyższej półki. Już samo logowanie do komputera wiąże się z odpowiednimi zabezpieczeniami. Otóż, aby dostać się do komputera można skorzystać z opcji Windows Hello. Polega to na tym, że za pomocą wbudowanej kamery na podczerwień można bardzo szybko i bezpiecznie się zalogować. Wystarczy tylko mrugnąć albo uśmiechnąć się do kamery. To logowanie jest bardzo proste oraz przyjemne.

Wydajne urządzenie klasy biznesowej

Dell Latitude 3580 jest to notebook, który posiada przekątną ekranu mierzącą 15 cali

Autor zdjęcia: dell.com

Czytnik linii papilarnych również opcjonalnie znajduje się w notebooku, jakim jest Dell Latitude 3580. On również zapewnia bezpieczeństwo danych użytkownika. Na dużą uwagę zasługuje fakt, iż to wyżej wymienione urządzenie, przeszło specjalne testy klasy wojskowej: MIL-STD 810G. Gwarantują one, że urządzenie może działać w przeróżnych warunkach, nawet bardzo trudnych i wymagających. Z tego też względu, ten notebook idealnie nadaje się jako urządzenie mobilne. Procesory Intel Core i7, siódmej generacji, gwarantują optymalną produktywność tego urządzenia, jak i również doskonałą wydajność. Istotny jest również fakt, że w tym urządzeniu znajduje się pamięć DDR4, która generalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. Ważne jest to, że przesyłanie danych odbywa się przy mniejszym poborze mocy.

To wyżej wymienione urządzenie, czyli Dell Latitude 3580 wyposażone jest w następujące porty: porty VGA, HDMI, RJ-45 oraz USB typu A. Warto wiedzieć, iż te porty są niezwykle przydatne, generalnie umożliwiają one używanie nawet nieco starszych urządzeń. Ten notebook może być wykorzystywany do prowadzenia małej oraz średniej firmy. Ważne jest to, że dzięki małym gabarytom, zawsze można go zabrać w podróż biznesową. Zapewnia on doskonałą jakość dźwięku jak i również mnóstwo pięknych, mocnych kolorów. Urządzenie Dell Latitude 3580 posiada następujące parametry:

  • jest ono bardzo lekkie, waży niecałe dwa kilogramy,
  • urządzenie jest cienkie, grubość nie przekracza dwudziestu czterech milimetrów,
  • bateria może wytrzymać aż trzynaście i pół godziny pracy,
  • co ciekawe, można opcjonalnie wyposażyć się w baterię, która wytrzyma aż 18 godzin.
Comments are closed.